Результаты

Зобов'язано уповноважених службових осіб Генеральної прокуратури України внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.05.2016

Зобов'язано уповноважених службових осіб Генеральної прокуратури України внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Колегією адвокатів України на прохання одного з Клієнтів у березні 2016 року було організовано підготовку та подачу на адресу Генерального прокурора України заяву про вчинення працівниками прокуратури Полтавської області кримінальних правопорушень за ст. ст. 366, 367 КК України.

У зв'язку з тим, що в установлений кримінальним процесуальним законодавством України не було отримано жодних відомостей про результати розгляду заяви, реєстрації відомостей в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, на адресу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва було подано скаргу на бездіяльність прокурора.

25 травня 2016 року судом постановлено ухвалу, якою частково задоволено скаргу, зобов'язано уповноважених службових осіб Генеральної прокуратури України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості із вказаної заяви та розпочати досудове розслідування.

Надання правової допомоги в підготовці заяви та скарги, представництва інтересів скаржника в суді здійснювалось адвокатами Колегії та адвокатом Русланом Лазоренком.

alt: img-525094627.pdf


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Кудинова Ольга
Адвокат
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: